bakkar on jälle d3’s, seega on aeg enda lemmik peofit üle kahe kuu pessu panna.
muusika kukub seekord gramm tempokamaks. guilty pleasure mussi saab, aga ilmselt mitte tavalisel kujul. raske selgitada. siin on selline “oma silm on kuningas” situatsioon hetkel. võibolla kõrv tegelt.
igatahes
nagu ikka, riiete kandmine on rangelt soovituslik. dj on meie kõigi keskel. ilusad inimesed igalpool ta ümber (nt sina)
moblanumbrit saab?
𝐋𝐈𝐍𝐄𝐔𝐏:
ray
kenneth
nora
funkomatik
𝐏𝐈𝐋𝐄𝐓:
FB going kuni 00:00 - 7€
Tavapilet all night - 10€
____
D3
uksed: 23:00
18+